Toužíte po sexy zadečku? Vsaďte na dřepy!

DOPORUČENÍ: Kvalitní suplementy a fitness věci koupíte výhodně u Trenink-shop.cz

Krásný zadeček je snem mnoha žen a samozřejmě i mužů. Ovšem pojem krásný zadeček se může v mnohém různit. Někdo považuje krásný zadeček za vystouplý, jiný sází na útlejší linie. Někdo má rád zadeček ve stylu Kim Kardashian a jiní mají o krásném zadečku zcela jinou představu. Ať tak nebo tak, krásný zadeček není zadarmo, to ani náhodou!

Pokud ještě nejste jeho majitelkou, ale hrozně byste chtěla, vsaďte na dřepy! Dřepování to je dřina! Ovšem taková, která se vyplatí! Pravidelné dřepy zaoblí váš zadeček tím správným stylem. Zpevní jej a dodá mu krásnou linii. Pojďte se proto podívat, jaké druhy dřepů existují, jak dlouho a kde všude se dají cvičit!

Zpočátku uděláte sice jen pár dřepů, postupem času však tento počet budete zvyšovat a pak už nebudete vědět, kdy s dřepováním skončit. Před tím, než začnete číst tento článek, musíme vás varovat. Vedlejším účinkem pravidelného cvičení bude jistě a určitě krásný zadeček. Pak budete mít nehoráznou a neodbytnou chuť svůj zadeček všem ukazovat.

Rovnou si tak zařiďte fotografa, který s vámi nafotí odvážné snímky. Snímky, které dáte dárkem svému partnerovi. A termín, na kdy si fotografa máte objednat? Řekněme tak za měsíc pravidelného cvičení?

Není dřep, jako dřep, všechny vám však zajistí zadeček krásný na pohled! 

Dřepy lze dělat různým způsobem. Zpočátku si na pomoc můžete vzít židli a dřepovat s ní. Postupem času uvidíte, že k dřepům žádnou podporu nepotřebujete. Nejčastějším typem dřepů je ten, kdy se mírně rozkročíte a pomalu dřepujete. Přitom máte špičky nohou otočené do strany.

Pak můžete dělat dřepy, kdy nohy dáte blíže k sobě.  Také jsou známe vězeňské dřepy, kdy se rozkročíte a zadečkem jdete úplně dolů. V dolní pozici chvilku vydržíte a dřep znovu opakujete. Oblíbené jsou i dřepy s výskokem. Vlastně vy sami se můžete stát vlastním trenérem a určovat si způsob dřepů. Dřepy můžete i libovolně střídat.

Kolik dřepů? Toť otázka! 

Otázka žen, kolik mám dělat dřepů, abych měla krásný zadeček, je velmi častá. Zde platí pravidlo. Chcete větší zadeček? Dělejte méně dřepů s větší zátěží! A po tomto cvičení nejlépe snězte něco výživného – banán, tvaroh, vločky a další výživné potraviny vaše svaly vyživí, vy se tak budete pyšnit krásnějším a plnějším zadečkem.

Jó, to pokud chcete zadeček menší, musíte na to maličko jinak. V tomto případě se doporučuje dělat větší počet dřepů s menší zátěží. To znamená, že k dřepům si nemusíte brát činky ani jiné závaží.

Kde všude a jak často lze dělat dřepy? To je další otázka žen toužících po krásném zadečku. Obecně platí, že se musíte řídit podle vlastní kondice. Protože nekonečná série dřepů, kterou předvádí zkušená cvičitelka na videu na internetu by vás mohla poslat na nemocenskou dovolenou!

Opravdu, zde si není radno zahrávat. Proto pokud nemáte zkušenosti s cvičením a dřepy, jděte na to polehoučku. Většina žen se do dřepování pustí tak náruživě, že druhý den pomalu nemůže ani dosednout na záchodovou mísu. A právě přesílení svalů zbrzdí vaše úsilí hubnout. Přesílení svalů mnohdy může znamenat i svalovou horečku a ta vás může od hubnutí odpoutat i na celý týden, ne-li víc!

Ohledně místa, kde cvičit? Cvičte doma, venku, na veřejných záchodcích…Prostě všude tam a vždycky v době, když máte chuť dřepovat. Od dřepů vás může odradit pouze příliš těsná sukně! Jinak k dřepům nepotřebujete vůbec nic!

Také vy toužíte po sexy zadečku? Vsaďte na dřepy! A nezapomeňte se odměnit návštěvou fotografa, který vaše úsilí zvěční! Krásné a sexy fotky můžete dát jako dárek svému partnerovi.

DOPORUČENÍ: Sháníte kvalitní funkční prádlo? Pořiďte si značku SKINS!


Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>