Propoťte se k vysněné postavě! Zkuste Bikram jógu!

DOPORUČENÍ: Kvalitní suplementy a fitness věci koupíte výhodně u Trenink-shop.cz

Asi každá žena touží po vysněné postavě, ovšem ne každou baví namáhavé cvičení, při kterém musí vynaložit spoustu úsilí, aby shodily pouhopouhý gram. Dnes je však jiná doba a na hubnutí se jde zcela jinak! Pojďte se s námi propotit k vysněné postavě! Možná si teď říkáte, proč zde mluvíme o tom, že je jiná doba, když vás ve výsledku vybídneme k tomu, abyste propotily svá trika?

My to ale opravdu myslíme dobře! Propotit svá trika lze opravdu bez namáhavých cviků a útrap! Zkusit můžete Bikram jógu, která je u nás úplnou novinkou!

Jak to všechno probíhá? 

Cvičení při Bikram józe opravdu není mučení. Cvičí se ve speciálních místnostech, které jsou vyhřáte na 40-42°C. A to by bylo, kdyby z nás v tak vyhřátých místnostech nukápla alespoň kapička potu! O kapky zde ale opravdu nepůjde! Při Bikram józe se z vás bude lít pot proudem, také proto se na toto cvičení doporučuje pohodlné bavlněné oblečení, které dobře saje pot a zapomenout byste neměli ani na dostatek tekutin. Tak jste připraveni?

Cvičení nemusí být mučení…

A právě Bikram jóga je důkazem toho, že lze propotit tričko, aniž byste se trápili při usilovných cvicích. Celá lekce trvá 90 minut, během nichž se cvičí polohy z jógy i technika dýchání. Pomalé pohyby při vysokých teplotách udělají své. Právě přehřátá místnost urychlí spalování tuků. Při Bikram józe tak nejen hubnete, ale také pročistíte svůj lymfatický systém, zlepšíte si pružnost celého těla, urychlíte krevní oběh, zvýšíte si kapacitu plic a vyčistíte svou pleť. Ano! Při vysokých teplotách totiž dochází k otevření pórů na pokožce, tím z pleti vyjdou všechny nečistoty a pleť se tak krásně pročistí.

Jak to všechno začalo? 

Původ Bikram jógy nehledejte nikde jinde, než právě v Indii. Její zakladatel Bikram Chodbury má za to, že právě při zvýšených teplotách probíhá hubnutí mnohem rychleji a že i ty méně namáhavé cviky jsou více efektivní.

Je Bikram jóga právě pro vás? 

To, jestli je Bikram jóga právě pro vás zjistíte, když si vyzkoušíte alespoň pár jejich lekcí. Ovšem jestli jste dosud byly pravidelnými návštěvnicemi saun, vysoké teploty vám jistě nebudou vadit. Na pár lekcí jógy můžete vzít i vaše kamarádky, s nimiž si cvičení užijete mnohem více. Je totiž dokázáno, že hubnutí v kolektivu jde mnohem snáz! Kdo by se měl Bikram józe vyhnout jsou děti a lidé s kardiovaskulárními problémy. Jsme si jisti, že i vy propotíte svá trička s úsměvem!

Ovšem nejen Bikram jóga vám pomůže s hubnutím…

Při hubnutí však nemusíte spoléhat jen a pouze na Bikram jógu. Propotit svá trička můžete i v sauně. Respektive tam propocovat trička nemusíte, nýbrž jdete do sauny jen s ručníkem. Jak to ale vše souvisí s hubnutím? V sauně přece nebudeme dřepovat nebo ano? Ne! V sauně opravdu dřepovat nemusíte! Stačí, když si v poklidu užijete saunování! Sauna má totiž pozitivní účinky na pročištění lymfatického sytému, na zrychlení krevního oběhu a metabolismu. Navíc sauna skvěle pročistí vaši pleť. Vy tak budete připravená na další shazování vašich kilogramů!

Tak co, jste připraveni propotit vaše trička? Že cvičení nemusí být mučení vám dokáže Bikram jóga!

DOPORUČENÍ: Sháníte kvalitní funkční prádlo? Pořiďte si značku SKINS!


Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>