Hubneme v hříšném stylu! Pole dance, Chair dance i Twerking je tady pro všechny odvážné ženy!

DOPORUČENÍ: Kvalitní suplementy a fitness věci koupíte výhodně u Trenink-shop.cz

Všechny ženy jistě chtějí zhubnout a ty, které mají váhu v normě jistě chtějí zpevnit svou postavu. Protože sexy postava – to je hlavně štíhlá a zpevněná postava! Na internetu, v časopisech, v televizi i jinde se ženy dočítají o nejrůznějších způsobech jak zhubnout.

Doporučují se dřepy, výpady, rotoped, brusle…zkrátka nic nového, proto není divu, že většinu žen takovéto cvičení brzo omrzí! Chtělo by to něco opravdu stylového, svěžího, možná trochu sexy? Ano! Tak na co ještě čekáte, zanechte úporného cvičení na podložce před televizní obrazovkou a pojďte hubnout v hříšném stylu.

Už jste slyšely o Pole dance, Chair dance nebo o Twerkingu?

Pole dance – pozor neplést si se striptýzem! 

Asi každý viděl erotický film Striptýz, v kterém ztvárnila hlavní roli skvělá herečka Demi Moore coby tanečnice Erin, která předváděla u tyče opravdu dech beroucí kousky, při kterých muži jen těžko ovládali své napětí. Také nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že i ženy byly tancem velmi zaujaté a alespoň na chvíli se toužily vžít právě do role striptérky Erin.

Teď se může stát sen skutečností! Opravdu a to i pro velice stydlivé ženy! Při lekcích Pole dance sice budete mít k dispozici tyč, nikdo však po vás nebude chtít, aby jste se odhalovaly! Pole dance patří totiž do skupiny moderních tanců, při kterých nejen zhubnete, ale také se perfektně odreagujete a pobavíte.

Po celé České republice můžete najít studia, která pořádají kurzy Pole dance a nutné je zde podotknout, že právě Pole dance je vhodný i pro úplné začátečnice.

Co to tedy Pole dance je? 

Jedná se o taneční pohyby s tyčí. Ty mají mnohdy hodně společného i s akrobacií. Pomocí Pole dance si tak protáhnete všechny svaly v těle, tím zpevníte svou postavu a zhubnete. Navíc se při cvičení budete cítit tak smyslně a hříšně! A to jde!

Tento taneční styl má své zastánce i odpůrce asi jako všechny hříšné styly tance, které zde dnes chceme popisovat. Problém je právě v tom, že většina lidí má tanec s tyčí spojený s tancem u tyče, se striptýzem, s erotikou, nelichotivými podniky a tak dále.

O to tu však opravdu nejde. Pole dance pouze přebírá hříšné pohyby a tyč. K možnému zklamání mužů, kteří se na své partnerky přijdou na lekci Pole dance podívat, musíme říci, že k žádnému svlékání a odhalování opravdu nedojde!

Kdo tedy Pole dance ocení? Zejména všechny odvážné ženy, které chtějí zkoušet nové věci, zpevňovat svou postavu zábavným stylem, potkat nové kamarádky a možná se i trochu přiblížit oné tanečnici Erin, kterou ztvárnila slavná herečka Demi Moore!

Jenže Pole dancem to nekončí, ještě tady je Chair dance! 

Možná si myslíte, že není nic více sexy jako právě výše zmíněný Pole dance, to jste ale na omylu! Pořádně vyrajcovat by vás mohl i Chair dance, který je v České republice novinkou. Jak jste se již jistě dovtípili Chair dance je tanec se židlí.

A zde odpůrci takového stylu opět vyrukují s tím, že je to až příliš vyzývavý tanec podobný těm ve striptýz baru, ovšem zase jsou ne velkém omylu. Chair dance totiž můžete tančit ve vší početnosti! Opět najdete studia, která pořádají kurzy právě na Chair dance.

U tohoto nanejvýš hříšného stylu zjistíte, že vše co jste o hubnutí dosud věděly, je jen minimem, protože vás v životě nenapadlo, kolik svalů lze protáhnout s obyčejnou židlí! Chair dance nabízí spoustu svůdných pohybů, které vypadají nejen velice sexy, ale také efektivně působí na všechny vaše partie.

Po pár zvládnutých lekcích doporučujeme na vystoupení pozvat i vaše partnery, manžely, milence, kteří tak zjistí, že doma mají opravdovou dračici!

Twerking aneb když se natřásá zadečkem…

Ovšem opět to není vše. Hubnout v hříšném stylu můžeme i pomocí další novinky u nás – pomocí twerkingu! Co to vlastně je? Twerking můžeme laicky popsat styl tance, kdy tanečnice natřásá svým zadečkem a pánví se pohybuje nahoru a dolů, dopředu, dozadu.

Ve skutečnosti se však jedná o pořádnou dřinu, však zkuste si zadečkem natřásat a být v podřepu několik desítek minut! Tanec působí velice sexy a k nám dorazil nedávno. A samozřejmě se i tady našli odpůrci, kteří se na tanečnice twerkingu dívají pomalu až skrz prsty, tanec považují za silně eroticky naladěný až vulgární.

Opět je to však věc názorů! Twerking lze však provádět s elegancí s svůdností a věříme, že muži by dali cokoliv za to, kdyby mohli navštívit alespoň jednu lekci Twerkingu. Ovšem ne jako cvičící, nýbrž jako pozorní diváci!

Proč se tedy dřít v posilovnách a na podložkách před televizní obrazovkou a trápit se cviky, které mnohdy nejsou příliš atraktivní, když můžeme hubnout v hříšném stylu? Pole dance, Chair dance i Twerking ve vás probudí skrytou dračici. Vy tak zhubnete, zpevníte svou postavu a jistě si i zvednete sebevědomí!

DOPORUČENÍ: Sháníte kvalitní funkční prádlo? Pořiďte si značku SKINS!


Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Napsat komentář

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>